Bilgisayardan Yasaklı Sitelere Giriş 2024

Bilgisayardan yasaklı sitelere giriş konusunda yardıma ihtiyacı olan ziyaretçilerimize yasaklı sitelere giriş adında yeni bir içerik sunma kararı aldık. Bu içeriğimizle birlikte VPN kurmadan yasaklı sitelere giriş, yasak sitelere giriş yöntemi ve yasak sitelere giriş programı başlıklarında siz değerli ziyaretçilerimize yardımcı olacağız.

Google’dan herhangi bir yasaklı siteye girmek isterseniz kullanabileceğiniz birden fazla yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlerin arasında ilk sırada VPN programları, Opera Tarayıcısı ve Google Translate yer almaktadır. Aynı zamanda DNS değiştirerek te çok kolay bir şekilde yasaklı sitelere giriş yapabiliyorsunuz. Benzeri olan tüm başlıklardaki yasaklı sitelere giriş programı, yasaklı sitelere giriş uygulamalarını sizlere aşağıda paylaşacağız.

VPN Kurmadan Yasaklı Sitelere Giriş

VPN kurmadan yasaklı sitelere giriş yapmak isterseniz kullanabileceğiniz program sayısı birden fazladır. İki farklı metot şeklinde sizlere açıklamamızı yapacağız ve sonrasında tüm yasaklı sitelere sorunsuz bir şekilde giriş yapabileceksiniz. İlk yöntem olarak kullanabileceğiniz VPN kurmadan yasaklı sitelere giriş programı Opera’dır. Opera’yı bilgisayarınıza indirin ve kurun. Daha sonra aşağıda yöntemleri uygulayın.

  • Opera tarayıcısı bilgisayarınıza kurulduktan sonra tarayıcıyı açın ve ekranın sol en üst kısmında yer alan VPN butonuna tıklayın.
  • Açtığınız kısımda VPN bağlantısı kesildi şeklinde bir ibare yer alacaktır. Bu kısmı aktifleştirin.

Aktifleştirme işlemini yaptıktan sonra artık VPN kurmadan yasaklı web sitelerine sorunsuz bir şekilde giriş yapmış olacaksınız.

Yasaklı Sitelere Giriş Yöntemi

Yasaklı sitelere girmek istiyorsanız veya yasaklı sitelere giriş yöntemi nedir? Diye merak ediyorsanız şimdi sizlere anlatıyoruz. DNS değiştirmeye gerek kalmadan ve herhangi bir program kullanmadan herhangi bir yasaklı siteye giriş yapmak istiyorsanız Proxy sitelerini kullanabilirsiniz. Proxy aracılığıyla tüm yasaklı olan sitelere anında girebilirsiniz. Fakat bir sorun var. Proxy üzerinden herhangi bir yasaklı siteye giriş yaptığınızda karşınıza reklamlar çıkabilir. VPN kurmadan veya programsız yasaklı sitelere giriş konusunda Proxy kullanmanız çok daha sağlıklı olacaktır.

Yasaklı sitelere giriş sitesi, bilgisayarınız ile site arasında bir tünel oluşturur. Yani IP gibi araçları değiştirerek kimliğinizi bir nevi gizler ve yasaklı siteye girişinizi sağlamış olur. Yukarıdaki bağlantıya tıklayarak yasaklı sitelere giriş yapabilirsiniz.

Yasaklı Sitelere Giriş Programı

Yasaklı sitelere giriş programı konusunda sizlere yardımcı olabilecek program veya uygulama VPN’dir. VPN ile tüm yasaklı sitelere hiç zahmete girmeden tek bir tık ile girebilirsiniz. Tarayıcınıza veya bilgisayarınıza kuracağınız VPN uygulaması sizi Türkiye’de yasaklı olan tüm internet sitelerine sorunsuz bir şekilde girdirecektir.

VPN uygulaması olarak sizlere Express VPN veya Proton VPN’i önerebiliriz. VPN haricinde yasaklı sitelere giriş yapmak isterseniz Google Translate’i kullanabilirsiniz.

Google Yasaklı Sitelere Giriş

Google’ın servislerinden bir tanesi olan Google Translate tüm yasaklı sitelere giriş yapmanızda sizlere yardımcı oluyor. Google Translate’yi açtıktan sonra yazı alanına site adresini yazın ve çevire basın. Karşınıza çıkan linke tıklayarak siteye giriş yapabilirsiniz. Günümüzde bu yöntem çok sağlıklı olarak kabul edilmiyor. VPN veya diğer uygulamaları kullanmanız iyi olacaktır. Aşağıda sizlere Google yasaklı sitelere giriş konusunda yardımcı olabilecek görseli ekledik.

yasaklı sitelere giriş programı

VPN Chrome Eklentisi Ücretsiz

Google Chrome tarayıcısına ekleyeceğiniz VPN eklentileri sayesinde tüm yasaklı sitelere giriş yapabiliyorsunuz. Eklentilerin bazıları ücretli bazılarıysa ücretsizdir. Bizler sizlere hem yarı ücretli olan hem de ücretsiz olan bir çok Google Chrome VPN eklentisini aşağıda paylaşacağız.
  • VPN ne demek?: VPN’in açılımı Virtual Private Network’dür. Yani gizlenmiş ağ demek diyebiliriz.

Google Chrome Eklenti Yükleme

Google Chrome tarayıcısına herhangi bir eklenti yüklemek isterseniz ilk olarak Chrome Web Mağazası’na giriş yapmanız gerekir. Mağazaya giriş yaptıktan sonra arama kutusunu kullanarak istediğiniz eklentiyi ekleyebilirsiniz.

Zenmate VPN – Google Chrome VPN Ücretsiz

Yıllardır aktif bir şekilde hizmet sunan Zenmate VPN’i bilmeyen yoktur. Oldukça hızlı ve oldukça gelişmiş bir alt yapıya sahip olan Chrome Zenmate VPN, sizin IP adresinizi gizleyerek tüm yasaklı sitelere girişinizi sağlıyor. Kimlik bilgilerinizi gizleyen Zenmate VPN’i indirmek isterseniz aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

Zenmate VPN İndir

Touch VPN – Google Chrome Ücretsiz VPN

Zenmate kadar etkili ve gelişmiş bir yapıya sahip olan Touch VPN eklentisi de sizi tüm yasaklı sitelere giriş yaptırabilir. 70 binden fazla yoruma sahip olan Touch VPN, Türkiye’de ve Dünya’da en çok kullanılan VPN eklentileri arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Touch VPN İndir

OpenVPN – Yasaklı Sitelere Giriş Programı

Ücretsiz VPN eklentileri arasında ilk sıralarda yer alan OpenVPN sizi tüm yasaklı sitelere tek bir tuş sayesinde girdirebilir. OpenVPN’i Google Chrome tarayıcısına değil bilgisayarınıza indirerek çalıştırabilirsiniz.

OpenVPN İndir

ExpressVPN – Yasaklı Sitelere Giriş Yöntemi

Yasaklı sitelere giriş yapmak istiyorsanız çözümünüz ExpressVPN olabilir. Google Chrome tarayıcısına ekleyebileceğiniz ücretsiz VPN’ler arasında yer alan ExpressVPN şu anda 94 farklı ülke ve 148 farklı lokasyon ile hizmet sunmaktadır. Bu devasa VPN’i tarayıcınıza kurun ve tüm yasaklı sitelere girişinizi yapın.

ExpressVPN İndir

Bilgisayardan Yasaklı Sitelere Nasıl Girilir?

Youtube ve benzeri olan platformlarda bilgisayardan yasaklı sitelere giriş yöntemleri adı altında bir çok video paylaşılıyor. Sizlerde bu videoları izleyerek yasaklı siteler hakkında ve yasaklı sitelere giriş yöntemi hakkında bir çok bilgiye sahip olabilirsiniz. Bizler sizler için araştırma yaptık ve bilgisayardan yasaklı sitelere giriş konusunda bir kaç videoyu aşağıya bırakıyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=rQ3XwD1LOlQ

Bir içeriğimizin daha sonuna geldik. Bu içeriğimizde sizlere VPN kurmadan yasaklı sitelere giriş, yasaklı sitelere giriş yöntemi, yasaklı sitelere giriş programı, Google yasaklı sitelere giriş, ücretsiz VPN eklentileri gibi başlıklarda bilgi paylaşmış olduk. Bir diğer içeriğimiz olan Disney Plus APK içeriğimiz göz atabilirsiniz.

İçeriği Değerlendirin!

Yorum yapın