BIM Un Fiyatı 2024 Ağustos (1-KG 2 KG – 5KG – 10 KG)

Ziyaretçilerimizden sık bir şekilde Bim un fiyatı 2024 ağustos konusunda soru almaktaydık. Bu içeriğimizle birlikte değerli Bim un fiyatı konusunda doğru cevabı verdik. Aynı zamanda Bim 1 KG Un fiyatı, Bim 5 KG Un fiyatı ,Bim 2 KG Un fiyat,Bim 10 KG Un fiyat başlıklarında da farklı bilgiler verdik.

Bim Marketlerinde Gelen 100 ürün fiyat sabitleme kararı sonrası gelen zamla birlikte güncel bim un fiyatlarını Sizler için araştırdık Edindiğimiz bilgilere göre %20’lik bir artış gözlemledik. bim ketçap fiyatı için buraya tıklayın.

bim un fiyatı 2023
bim un fiyatı 2024

Bim Un Fiyatı 2024

işte güncel Bim efsane Un fiyatları listesini sizler için hazırladık. Ülkemizde Yaşanan ve Covid-19 Salgını Sonrası Un Fiyatları Tavan Yaptığı için Fiyatlar Sürekli Olarak Yükselmektedir.

  • Bim Efsane Un 10 KG Fiyatı -> 105₺
  • Bim Efsane Un 5 KG Fiyatı -> 54
  • Bim Efsane Un 2 KG Fiyatı -> 23

Bim Un İle Neler Yapılabilir Öneriler?

Un İle Birçok Yiyecek Yapabilirsiniz Sizler İçin Birkaç Tane Seçtik.

  • Pizza
  • Ekmek
  • Mantı
  • Erişte
  • Makarna
  • Simit
  • Poğaça

Bim 1 KG Un Fiyatı

bim 1 kg un fiyatı her ne kadar şubeden şubeye fark göstersede genel olarak bim marketlerde 1kg lik efsane un fiyatı 12₺ Olarak Bilinmektedir.

Bim 2 KG Un Fiyatı

Bim Marketlerde Bulunan 2 Kglik Efsane un Fiyatı ise şu anda indirimde olduğu için 23₺ Olarak Biliniyor

Bim 5 KG Un Fiyatı

Bim Marketlerde 5 kg’lik un fiyatı ise müşterilere biraz daha uygun gelmekte 2 kglik 2 tane alabilirken 1 tane 5 kglik aldığınızda 10 tl gibi bir tasarruf sağlamış oluyorsunuz Bim 5 KG Un fiyatı ise 54₺ Olarak Biliniyor.

Bim 10 KG Un Fiyatı

Bim Marketlerde Toplu Olarak 1 KG’lik un almak yerine sizlerde 10kg’lik 1 Paket Alarak Uzun Süre Kullanabilirsiniz ve Fiyat Olarak Avantajı da mevcuttur Bim 10 KG Un Fiyatı Sadece 105₺

Efsane Un 25 kg

Bim marketlerde satılan efsane unun henüz 25 Kg olarak bulunmamaktadır.

Bim Un Fiyatları Hakkında

Bim Marketlerde Sadece Efsane UN Markası Satılır Bunlar En az 2-4-5-10KG Olarak Paketli Şekilde Satılmaktadır Farklı Markaları Şu anda bildiğimiz Kadarı İle Satılmamaktadır.

BİM UN’un Kullanıldığı Gıdalar

Bim Unları Ekmek Yapımında , Lavaş Yapımında , Tatlı Yapımında , Pizza Hamuru Hazırlarken Veya Birçok Gıda Ürününde Kullanabilirsiniz mesela Kurabiye Yapabilirsiniz.

Bim Un Fiyatı Kaç Tl?

Ülkemizde üretilen efsane un markasının un fiyatları kilogram bazlı olarak değişmekle birlikte 12 den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz

5/5 – 6 Kişi Değerlendirdi!

Yorum yapın