Bir Erkek Sizi İstemiyorsa Ne Yapılmalı (Doğru Cevap)

Bir erkek sizi istemiyorsa ne yapılmalı, bir yakın bir uzak davranan erkek, bir kadın kocasından ilgi görmüyorsa, eşine değer vermeyen erkek başlıklarında bilgi paylaşacağız. İletişim söz konusu olduğunda, tek taraflı yürüyen bir süreç her zaman için can sıkıcı olabilir. Aynı durum erkek – kadın ilişkileri içinde geçerli olmaktadır. Burada bahsedilen fedakarlık yapmak, karşı taraf için zaman harcamak yada yeri geldiğinde üzülmek anlamına gelmemelidir. Açıkça hareketleri ve durumu ile istemediğini belli eden bir erkek için ne yapmalı? Bu durumun kişiden kişiye değişen pek çok sebebi bulunmaktadır. Kısaca bunları şu şekilde özetlemek yanlış olmayacaktır.

Öncelikle size ilk kez mi bu şekilde davranıyor? İlişkinizin boyutu ve süresi nedir? Siz çok mu bunaltıyorsunuz? Bu soruları kendinize sormadan karşı tarafın ilgi yada ilgisizliği hakkında net bir yorum yapmak pek de mantıklı olmayacaktır. Bu sebeple erkeğin isteyip istemediğinden daha çok sizin ne kadar ilgi gösterdiğinize eğilmek hiç şüphesiz atılacak en mantıklı adımdır. Bu duruma uygun olarak bir yol haritası takip etmek son derece mantıklı bir adım olarak ön plana çıkar.

Bir Yakın Bir Uzak Davranan Erkek

Sorulan bir diğer soru ise bir yakın – bir uzak davranan karşı cinsle alakalıdır. Bu da son derece hassas bir konu başlığı olarak dikkatleri üzerinde toplar. Peki ama bir yakın bir uzak davranan erkek için ne yapmalı? Öncelikle bu duruma sizin ilginizin neden olduğunu düşünmenizi tavsiye ediyoruz.

Erkek kendisi için de bu şekilde bir yol haritası çizmiş olabilir. Yani sizin ona karşı tutumunuzu deniyor olabilir. Sizin dikkatinizi çekerken onu gerçekten isteyip istemediğinizi de test etmek istiyor olabilir. Bu sebeple o size karşı yakın davranırken sizde bir nebze de olsa uzak davranırsanız daha fazla niyetini ortaya koyacaktır.

Bir Kadın Kocasından İlgi Görmüyorsa

İlgi söz konusu olduğunda süreler son derece önemlidir. Bu sebeple ilgi yada ilgisizlik kavramının üzerine biraz düşünmek daha mantıklı olacaktır. Sizi daha net bir şekilde anlatması açısından erkeğin özelliklerini göz önüne alınması önemlidir. Eğer ilişkinin başından bu yana devam eden bir ilgisizlik varsa çok da yapılacak bir şey yoktur. Yalnız son dönemlerde ortaya çıkmış bir ilgisizlik söz konusuysa karşılıklı olarak iletişim kurarak bu sorunun üstesinden gelmek mümkün olabilir.

Eşimin Beni Önemsemesi İçin Ne Yapmalıyım

Bir insanın önemsemesini sağlamak için öncelikle kişinin kendisinin değerli olduğunun farkına varması gerekir. Bu son derece önemli bir konudur. Eğer siz öncelikle kendinize değer vermiyorsanız eşinizden değer beklemeniz de pek de mantıklı bir durum değildir.

Eşine Değer Vermeyen Erkek

Bu, son zamanlarda çok sık karşılaşılan bir sorun olarak ön plana çıkar. Bir erkek eşine değer vermiyorsa doğrudan onunla iletişim kurmaya çalışmak daha mantıklı bir adım olacaktır. Bu konuda evlilik terapisti ile iletişim kurmakta mantıklı bir adım olabilir.

İçeriği Değerlendirin!

Yorum yapın