Discord Active Developer Nasıl Alınır? (Doğru Yöntem)

Ziyaretçilerimizden sık bir şekilde Discord active developer nasıl alınır? Sorusunu almaktaydık. Bu içeriğimizle birlikte değerli ziyaretçilerimize Discord active developer nasıl alınır? Sorusuna doğru cevabı verdik. Aynı zamanda Discord active developer rozeti alma, Discord active developer badge, Discord yeni rozet nedir? Başlıklarında da farklı bilgiler verdik.

Discord günümüzün en çok kullanılan ve büyük bir popülariteye sahip sosyal medya uygulamaları arasında yer almaktadır. Sosyal medya denilince eskiden akıllara sadece Instagram, Twitter ve Facebook gibi uygulamalar geliyor olsa da günümüzde Discord’un yeni nesil gençler için inanılmaz bir eğlence kaynağı olduğunu unutmamak gerekiyor. Discord sayesinde yeni arkadaşlıklar kurabilir, eğlenceli sohbetler yapabilirsiniz. Peki, Discord active developer nasıl alınır? İşte sizlere doğru cevabı!

Discord Active Developer Rozeti Nasıl Alınır?

Discord Active Developer Nasıl Alınır?

Discord her geçen gün kendisini mutlak suretle geliştirmeye devam ediyor ve sürekli kullanıcıları için yeni özelliklerin peşinde koşuyor. Discord’a yeni gelen özelliklerden bir tanesi olan Discord active developer rozetiyse Discord kullanıcıları arasında şu anda epey bir popüler durumda. Active developer rozetini nasıl alabileceğinizi merak ediyorsanız aşağıdaki adımları uygulayarak Active Developer rozetini Discord hesabınıza alabilirsiniz.

Not: Active developer rozetini alabilmek için Discord’a kayıtlı olan ve slash ( / ) komutunu çalıştırabilen bota sahip olmanız gerekiyor. Botunuzun onaylı olmasına gerek yoktur fakat botunuzun sürekli olarak aktif olması gerekir aksi taktirde rozetiniz profilinizden kalkabilir.

  • Discord uygulamasını açın.
  • Discord uygulaması açık haldeyken Discord Geliştirici Portalı’na giriş yapın.
  • Portala giriş yaptıktan sonra Aktif geliştirici programına katılmanız gerekir.
  • Katılımı sağladıktan sonra açılır menüden botunuzu açın.
  • Botunuzu açtıktan sonra sunucunuzu belirleyin ve sunucudaki kanalınızı seçin.
  • Tüm adımları tamamladıktan sonra profilinizde active developer rozetini görebilirsiniz.

Discord geliştirici portalı için tıklayın.

Discord Active Developer Rozeti Nedir?

Discord, Discord geliştiricilerine her zaman büyük önem vererek saygı duyuyor. Discord’un gelişimine destek olan ve daha fazla bot, uygulama özellikleriyle uğraşan geliştiricileri farklı rozetlerle ödüllendirerek profilinin daha iyi bir görünüme sahip olmasını sağlıyor.

Tüm geliştiriciler için kullanılabilecek olan active developer rozeti, en az 1 adet aktif bota sahip olan geliştiricilere özeldir. Rozeti alabilmeniz için botunuzun son 30 gün içerisinde herhangi bir global komutu gerçekleştirebiliyor olması gerekir.

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

3.5/5 – 2 Kişi Değerlendirdi!

Yorum yapın