Disney Plus Ücretsiz İzleme 2024 (Yeni Yöntem)

Disney Plus ücretsiz izleme, Disney Plus ücretsiz izleme yolları şeklinde bizlere ziyaretçilerimizden çok sık bir şekilde soru gelmektedir. Bizlerde ziyaretçilerimize Disney Plus ücretsiz izleme, Disney Plus bedava izleme ve Disney Plus kaçak izle konusunda yardımcı olabilmek amacıyla bu içeriğimizi oluşturduk. Eğer Disney Plus ücretsiz izleme konusunda yardıma ihtiyacınız varsa bu içeriğimiz sizlere yardımcı olabilir.

Dünya’nın bir çok bölgesine sorunsuz bir şekilde dizi / film servisi yapan Disney Plus bildiğiniz üzere çok kısa bir süre önce hayatımıza girdi. Türkiye’de bir çok filmi ve diziyi içerisinde barındıran Disney Plus dizilerini, filmlerini izleyebilmeniz için bazı ücretler vermeniz gerekiyor. Fakat Disney Plus ücretsiz izleme konusunda bazı yollar mevcut. Bu yolları her ne kadar önermesekte size uygun yöntemi bularak Disney Plus’ı bedava izleyebilirsiniz.

Disney Plus Dizilerini Ücretsiz İzleme

Türkiye’de dizi ve film denilince akla bir çok film ve dizi izleme, indirme sitesi geliyor. Milyonlarca kişi tarafından ziyaret edilen bu siteler bir çok dizi ve filmi ücretsiz bir şekilde izlemenize olanak sağlıyor. Disney Plus’da izlemek için aylık 35 TL verdiğiniz veya yıllık 350 TL verdiğiniz dizi, filmlerin her birisini bu siteler aracılığıyla ücretsiz bir şekilde izleme şansına sahip oluyorsunuz. Eğer sizlerde Disney Plus’a ücret ödemek istemiyorsanız ve Disney Plus dizilerini ücretsiz izleme sitesi arıyorsanız bu içeriğimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Dizipal – Disney Plus Kaçak

Dizipal, yabancı dizi denilince akla ilk gelen sitelerden bir tanesidir. Yabancı dizi izleme platformlarının arasında ilk sırada yer alan Dizipal bir çok yabancı filmi ve diziyi içerisinde bulundurmaktadır. Aynı zamanda diziler için herhangi bir ücret istememektedir. Dizipal sitesini ziyaret ederek Disney Plus ücretsiz izleme konusunda yardım alabilirsiniz. Bu site yasal değildir ve korsan yayıncılık yapmaktadır.

Disney Plus Ücretsiz İzle
Disney Plus Ücretsiz İzle

Dizigom – Disney+ Ücretsiz İzleme

Eski veya yeni dizileri bulabileceğiniz Disney+ içeriklerini içerisinde barındıran bir Disney Plus bedava izleme sitesidir. Kendilerini ziyaret ederek dizi ve filmleri izleyebilirsiniz. Bu site yasal değildir ve korsan yayıncılık yapmaktadır.

Diziyo – Disney Plus Ücretsiz Dizi İzleme

Netflix veya Disney Plus’da yer alan tüm dizi ve filmlerin her birisini Diziyo internet sitesinde bulabilirsiniz. Sürekli olarak kendisini güncellemekte ve bir çok dizi / filmi içerisinde bulundurmaktadır. Bu site yasal değildir ve korsan yayıncılık yapmaktadır.

Watchill – Disney+ Bedava Dizi İzleme

Disney Plus’ın en çok izlenen dizilerini, filmlerini bulabileceğiniz en geniş dizi / film izleme sitelerinden bir tanesidir. Bu site aracılığıyla dizi ve filmleri isterseniz Türkçe isterseniz de İngilizce olarak izleyebiliyorsunuz. Bu site yasal değildir ve korsan yayıncılık yapmaktadır.

Fullhdizle

Çok çok uzun yıllardır sektörde bulunan ve her geçen gün kendisini yenileyerek yayın hayatına devam eden Fullhdizle sitesi bir çok Netflix ve Disney+ içeriğini ücretsiz bir şekilde sunmaktadır. Bu site yasal değildir ve korsan yayıncılık yapmaktadır.

Disney Plus Özellikleri

Disney+ uygulaması size sadece film ve dizi izlemekle görevli bir uygulama değildir. Disney+’ya kayıt olduğunuz zaman bir çok özelliği de aktif hale getirmiş olursunuz. Bu özellikler sayesinde Disney+ uygulamasını çok daha elverişli bir hale getirerek tüm içeriklere sorunsuz bir şekilde erişmiş olacaksınız. Aynı zamanda özellikler sayesinde içeriklerin her birisi için farklı farklı alternatif özellikleri de kullanabilirsiniz. İşte sizlere Disney+ uygulamasının o özellikleri…

 • Disney+ uygulamasında en fazla 7 farklı profil oluşturabilirsiniz. Fakat aynı anda en fazla 4 kişi uygulamayı kullanabilir.
 • İzleme listeleri oluşturabilir ve listenizdeki dizileri daha sonra izleyebilirsiniz.
 • Çevrimdışı izleme özelliğinden faydalanarak tüm içerikleri internet olmadan izleyebilirsiniz.
 • GroupWatch özelliği sayesinde arkadaşlarınızla sanal partiler düzenleyebilirsiniz.
 • IMAX formatından faydalanabilirsiniz.
 • Tüm alt yazıları kişiselleştirebilir ve özelleştirebilirsiniz.
 • Profilleriniz için PIN kodu oluşturabilirsiniz.
 • Tüm içeriklerin ekstralar bölümünden yararlanarak kamera arkası sahnelerini inceleyebilir ve görüntüleyebilirsiniz.

Disney+ İlk Ay Ücretsiz Mi?

Disney+ ücretsiz deneme süresi maalesaf sunmamaktadır.

Disney Plus Ücretsiz İzleme Programı

Disney Plus’ı uygulama veya eklenti üzerinden izlemek istiyorsanız en iyi dizi izleme uygulaması Appflix diyebiliriz. Disney Plus ücretsiz izleme konusunda sizlere yardımcı olabilecek bir program olarak bilinir ve bir çok dizi / filmi içerisinde bulundurur. İsterseniz Android telefonunuza isterseniz de iOS telefonunuza Appflix’i indirebilirsiniz.

Disney Plus Nedir?

Disney Plus, bir çok dizi ve filmleri aylık abonelik ücreti dahilinde sınırsız bir şekilde izleyebileceğiniz Dünya’nın en büyük dizi ve film izleme platformlarından bir tanesidir. Kullanıcısına sunmuş olduğu yerli ve yabancı bir çok dizi, film ve diğer içerikleriyle liste başında ilk sıralarda yer almaktadır.

Disney Plus’a kayıt olarak aşağıdaki bazı sıralı içeriklere sahip olursunuz:

 • Recep İvedik 7 İzle
 • Marvel Filmleri
 • Pixar Film & Dizileri
 • National Geographic İçerikleri

UYARI VE ÖNEMLİ!: Bu içerik Disney+’yı yasal olmayan yollarla izlememeniz konusunda bilgilendirmeler içerir. Disney+’yı yasal olmayan kaçak yayıncılık yapan sitelerden izlemek yerine daimi olarak kendi uygulamasından izlemeniz gerekir. Disney+ veya Disney Plus’ı harici sitelerden izlemeniz normal bir durum değildir. Korsan ve yasal olmayan sitelerden izlemeniz Disney Plus’ın zor duruma girmesini ve Türkiye pazarından çekilmesini sağlayabilir. Hem de dizi / film oluşturan kişilere / şirketlere oldukça zarar verir durumdadır. Oldukça yanlış olan bu durum için Disney Plus ücretsiz izleme yollarını araştırmanızı, bulmanızı istemeyiz. Kaçak bir şekilde izlemek yerine Disney+ zaten en uygun fiyatla Türkiye’de hizmet veriyor. Satın alarak izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=I1jT-bAAsjs

Disney Plus Premium APK içeriğimize göz atmayı unutmayın. Şimdi hemen Disney Plus üyeliği satın almak için Disney Plus resmi internet sitesini ziyaret edin. Bir içeriğimizin daha sonuna geldik. Bu içeriğimizde sizlere Disney Plus ücretsiz izleme, Disney Plus bedava izleme konularında bilgi vermiş olduk. Bir diğer içeriğimiz olan Disney Plus hata kodu ve çözümü adlı içeriğimizi okuyabilirsiniz.

4.5/5 – 59 Kişi Değerlendirdi!

Yorum yapın