Jimin Makyajsız Hali (Yeni Fotoğraflar)

Ziyaretçilerimizden çok sık bir şekilde Jimin makyajsız hali konusunda sorular almaktaydık. Bu içeriğimizle birlikte Jimin makyajsız halinin fotoğraflarını sizlere detaylı bir şekilde paylaşmış olacağız. Bununla birlikte Jiminin makyajsız hali, Jimin kimdir, Jimin kaç yaşında, Jimin nerede doğdu gibi sorularına da cevap vermiş olacağız.

Jimin’in gerçek adı Park Ji-min’dir. Sahne adını olarak sadece Jimin adını kulalnmaktadır. Güney koreli bir şarkıcı olan Jimin aynı zamanda söz yazarı ve dansçıdır. BTS’in en çok tanınan ve en popüler isimlerinden bir tanesi olan Jimin’in makyajsız hali konusunda bir çok fotoğrafı sizler için araştırdık ve aşağıda paylaştık. Daha fazla uzatmadan Jimin makyajsız hali konusunda sizlere muhteşem fotoğrafları paylaşalım.

Jimin Kimdir?

13 Ekim 1995 tarihinde Güney Kore’nin Busan şehrinde gözlerini Dünya’ya açan Jimin’in gerçek adı Park Ji-Min’dir. Güney Kore’nin en popüler şarkıcısı ünvanına sahip olan Jimin aynı zamanda söz yazarı ve dansçıdır. BTS grubunun da dansçısı ve vokalistidir.

1 erkek kardeşi bulunan Jimin, Busan’daki Hodong ilkokuluna gitmiştir. Daha sonrasında eğitimini Yonsan ortaokulunda tamamlamıştır. Stajyerliği öncesinde Jimin, Busan High School Of Arts’da dansçılık bölümünü okumuştur ve bölümünün en iyi öğrencisi olarak bilinmektedir.2014 yılında Kore Sanat Lisesi’nden mezun olmuştur. 2020 yılındaysa Global Cyber University’den mezun olan Jimin, 2021 yılında Hanyang Cyber Üniversitesi’nde yüksek lisans yapmıştır.

Jimin Tarzı Nedir?

Jimin’in tarzı K – pop ve alternatif R&B’dir.

Jimin Nerede Doğdu?

Jimin Güney Kore, Busan şehrinin Geumjeong bölgesinde 13 Ekim 1995 tarihinde doğmuştur.

Jimin Hakkında Bilinmeyenler

BTS’in muhteşem vokalisti Jimin, tekvando ve kendo gibi savunma sanatlarını 8 yıl boyunca icra etmiştir. Bu konuda profesyonel bir şekilde eğitimi bulunan Jimin’in tekvando ve kendo savunma sanat dallarında lisansı olduğu bilinmektedir.

Jimin Makyajsız Hali

Jimin’in makyajsız hali çok fazla merak edilmekte. Bu yüzden bizlerde araştırma yaparak ünlü vokalist sanatçının makyajsız halini sizlere galeri olarak paylaşmak istedik. Aşağıdaki galeri sayesinde Jimin’in makyajsız halini görüntüleyebilirsiniz.

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

Yorum yapın