PUBG Mobile Görünmezlik Hilesi (Güncel)

Pubg Mobile görünmezlik hilesi nasıl yapılır? Şeklinde bizlere çok sık soru gelmektedir. Bu içeriğimizle birlikte Pubg Mobile görünmezlik hilesi konusunda siz değerli ziyaretçilerimize geniş bir anlatım sunmuş olacağız. Eğer Pubg Mobile görünmezlik hilesi hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu içeriğimiz sizlere yardımcı olabilir.

Türkiye dahil tüm Dünya ülkelerinde milyonlarca hatta milyarlarca kullanıcısı olan Pubg Mobile oyununda bazı oyuncuların duvar arkası vurma, görünmezlik hilesi gibi hilelerin ortaya çıktığı öne sürülmektedir. Görünmezlik hilesi konusunda oyuncular çok sık bir şekilde mağdur duruma düşüyor olsalar da bu hileyi yapmak isteyen kişi sayısı bir hayli fazla diyebiliriz. Pubg Mobile görünmezlik hilesi veya türevi olan hileleri yaparsanız diğer oyuncuları zor duruma sokacağınızı bilmenizi isteriz. Aynı zamanda bu hileyi kullanırsanız ve birisi sizi fark ederse Pubg tarafından çok büyük cezalara çarptırabilirsiniz.

Pubg Mobile Görünmezlik Hilesi

Pubg Mobile’de son zamanlarda aşırı popüler olan hilelerden bir tanesi de görünmezlik hilesidir. Bu hileyle birlikte oyuncular yani hileyi kullanan kişi görünmez oluyor, görünmez olduğu içinde istediği herkesi hiç ölmeden vuruyor. Hile kullanmayan ve hile kullanmayı sevmeyen kişiler tarafından bu hileler çok sık bir şekilde reportlanarak hile kullanan oyuncuların hesapları çok hızlı bir şekilde yasaklanmış oluyor. Yani görünmezlik hilesi gibi hileleri kullanarak hesabınızın bir anda engellenmesine, oyun içerisinden yasaklanmasına neden olabilirsiniz. Bu yüzden bu hileleri kullanırken çok dikkat etmeniz gerekir. Görünmezlik hilesi dışında kullanabileceğiniz hilelerin tanıtımını sizlere aşağıda yaptık.

Pubg Mobile Macro Hilesi

Görünmezlik hilesi dışında kullanabileceğiniz bir diğer hileyse macrodur. Macro sayesinde oyunu çok seri hale getirebilir ve düşmanlarınızı çok hızlı bir şekilde öldürebilirsiniz. Pubg mobile macro hilesinden faydalanmak için aşağıda sizlere birkaç kod paylaştık. Paylaştığımız kodları kullanarak oyun içerisinde macrodan yararlanabilirsiniz fakat kodları eksiksiz ve doğru bir şekilde kurmanız gerekir.

function OnEvent(event, arg) OutputLogMessage(“event = %s, arg = %dn”, event, arg) if (event == “PROFILE_ACTIVATED”) then EnablePrimaryMouseButtonEvents(true) elseif event == “PROFILE_DEACTIVATED” then ReleaseMouseButton(2) — to prevent it from being stuck on end if (event == “MOUSE_BUTTON_PRESSED” and arg == 4) then recoil = not recoil spot = not spot end if (event == “MOUSE_BUTTON_PRESSED” and arg == 1 and recoil) then if recoil then repeat –Sleep(35) Sleep(8) MoveMouseRelative(0, 2) until not IsMouseButtonPressed(1) end end end

Yorum yapın